Türkçe
English

Duyurular

Acı Kaybımız

Tarih: 22 Eylül 2015 Salı

Değerli Büyüğümüz, Bilge İnsan, Camiamızın Sevilen İnsanı, Şirketimizin Kurucularından, Yönetim Kurulu Üyemiz, M.Bülent ŞENERDEM’i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.

Mehmet Bülent Şenerdem 15 Kasım 1947 tarihinde İzmir’de doğdu. İzmir Saint Joseph Ortaokulunu ve İstanbul Saint Joseph Lisesini bitirdikten sonra girdiği ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümünden 1971 yılında Makine Mühendisi olarak mezun oldu. İzmir Döküm Sanayisi bünyesinde önce İzmir bilahare Ankara Gölbaşı Dökümhanelerinde dökümhane sorumlusu olarak uzunca bir süre çalıştıktan sonra Ankara’da Emek Elektrik Şirketinde önce mühendis daha sonra yönetici olarak hizmet verdi. 2004 yılında İsviçre merkezli bir şirket olan Pfiffner Transformatör’ü Türkiye’de yapılandırdı ve kurulan şirkette yaklaşık 9 sene genel müdür olarak görev yaptı. 2013 Haziran ayında şirketteki genel müdürlük görevini şirket kurucularından Yücel Tümay'a devrederek, yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam etmekteydi. 11.12.1976 tarihinde Nilgün Tuğral ile evlendi ve bu evlilikten 1977 doğumlu kızı Melis ve 1983 doğumlu oğlu Enis doğdular. 2 sene kadar önce de oğlu Enis’ten Eda isminde bir kız torun sahibi olmuştu. Bülent Şenerdem bir süredir geçirmekte olduğu hastalıktan kurtulamayarak 16 Mart 2014 Pazar günü vefat etti ve doğduğu kent olan İzmir’de 18 Mart Salı günü Urla Zeytinalanı Kabristanına defnedildi.

Kuruluşumuzdan bu yana gösterdiği üstün çabaları ve PFIFFNER başarı hikayesine sağladığı katkılarından dolayı kendisini her zaman hatırlayacağız. Mekanı cennet olsun.


« Tüm Duyurulara Dön