Türkçe
English

Duyurular

ORTA GERİLİM

Orta gerilim kuru tip ürün grubumuz; toroidal tiplerin yanı sıra 36 kV ’a kadar blok tip akım ve gerilim transformatörlerinden oluşmaktadır. Elektrik dağıtım sistemleri ve santralları için çok çeşitli dahili ve harici uygulamalara yönelik şartnameleri karşılayan ürünlerimiz bulunmaktadır.

Uygulamanın özelliklerine bağlı olarak toroidal tip akım transformatörleri, reçine döküm izolasyonlu, Polikarbon/ABS kutularda, izole plakalar üzerine montajlı olarak, izole buşing üzerine monte edilmeye uygun olarak veya alüminyum tüp üzerinde teslim edilebilmektedir.

Üretim tesislerimiz ve laboratuvarlarımız, anma akımı 50,000A’e kadar olan akım transformatörlerinin üretim ve lerini yapabilecek şekilde düzenlenmiştir. Akım transformatörleri ölçü sınıfı için veya daha karmaşık geçici rejim koruma sınıfları için tasarlanabilir. Dahili ve harici uygulamalar için, halka tipi toroidal akım transformatörlerinin yanı sıra split nüveli akım transformatörleri de sunulmaktadır.

Ürünlerimiz Türkiye’de istenen Sanayi Bakanlığı tip onay belgelerine sahip olup, Pfiffner’in özel damgalama yetkisi bulunmaktadır.

 

Ürün Broşürleri