Türkçe
English

Duyurular

İnsan Kaynakları Politikamız

Bize katılın

Yetenekli ve istekli mezunlar için  çeşitli fırsatlar sunan çok uluslu bir şirkette kariyerinize başlamak üzeresiniz.
Amacımız,

  • Size kariyer yolunuz boyunca gereken desteği sağlamak,
  • İnsan kaynakları politikalarımızı, uluslararası standartlar düzeyinde uygulamak ve birlikte daha iyi bir geleceğe ulaşmaktır.

Bu çerçevede çalışanlarımızın gereksinim duyduğu eğitim ve becerileri belirlemek üzere değerlendirme ve performans yönetimsistemlerinden yararlanılmakta, çalışan yetkinlikleri ek görevler ve rotasyonlarla  geliştirilmektedir.

 1 (1)

 

İşe Alım ve Seçme Süreci

CV’nizin bize ulaşması ile birlikte, başvuru süreciniz başlamış demektir. Duyurulan boş pozisyonlara başvuru yapabileceğiniz gibi, ilerde oluşacak pozisyonlarda değerlendirilmek üzere “Genel Başvuru” da yapabilirsiniz. Bize sunduğunuz bilgiler ve belirttiğiniz özellikler doğrultusunda bir eşleştirme olabileceği belirlendiğinde sizinle temasa geçilerek iş görüşmesine davet edilirsiniz.

 

Kişisel ve Profesyonel Gelişim Eğitimleri

2 (1)

Tüm eğitimlerimiz, bizim deneyimlerimiz ile sizlerin ihtiyaç ve isteklerinizin biraraya gelmesiyle şekillenir ve sizlere özel hale getirilir. Amacımız, hem bireysel hem de profesyonel olarak çağın ihtiyaçlarına ve hızla değişen teknolojiye ayak uydurmanıza yardımcı olacak bilgi ve becerilere sahip olmanızı sağlamaktır. Eğitimlerimiz ile işinizde verim ve etkinliğinizi attırarak hem gelişiminizi hem de yaptığınız işten maksimum tatmin ve performansı almanızı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Çalışanlarımız kişisel ve profesyonel gelişimlerini sağlamak amacıyla kendilerine sunulan  eğitim olanağından faydalanırlar. Kişisel gelişim eğitimleri , kişinin iş hayatında daha başarılı olmasını sağlayacak gelişime açık alanlara odaklanıp, bu alanlarda gelişmeyi hedeflerken , profesyonel ve teknik eğitimlerle de işin içeriğine yönelik gelişim sağlanmaktadır. Bu eğitimlerin bazılarında dış kaynaklardan faydalanırken, özellikle teknik içerikli eğitimlerde  Pfiffner kaynaklarından yararlanılmaktadır. Eğitimler içerik ve özelliklerine göre yurtiçinde ya da yurtdışında gerçekleştirilebilmektedir.

Olanaklar

  • Pfiffner A.Ş. olarak çalışkan, dinamik ve genç insanlara şirketimiz bünyesinde yıl  boyunca staj olanağı sunmaktayız.
  • Pfiffner  A.Ş. ücret paketinin adil ve rekabetçi olmasına büyük önem vermektedir.  Pozisyon tanımları ve pazar verileri doğrultusunda pozisyona ödenecek ücret belirlenir. 
  • Pfiffner A.Ş imkanları dahilinde öğle yemeği, servis, sosyal aktiviteler yer almaktadır.